Główne wejście do budynku bursyGłówne wejście do budynku bursyGłówne wejście do budynku bursyGłówne wejście do budynku bursyWnętrze BursyBudynek Bursy

Ważny Komunikat

SZANOWNI PAŃSTWO, DRODZY WYCHOWANKOWIE

W ślad za rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16.10.2020, dotyczącym nauki zdalnej w szkołach ponadpodstawowych w powiatach znajdujących się w obszarze czerwonym, informujemy, że od dnia 19 października 2020 r. aż do odwołania, w bursie będą mogli przebywać wyłącznie wychowankowie, którzy:

• z uwagi na niepełnosprawność lub brak możliwości nauki zdalnej w miejscu zamieszkania będą korzystać z zajęć organizowanych w swoich szkołach lub w bursie zapewniając sobie komputer.
  • będą uczestniczyć w praktykach zawodowych;
  • będą, tak jak dotychczas, uczęszczać na treningi i zajęcia sportowe.

We wszystkich innych przypadkach, zgodnie z komunikatem MEN, prosimy o pozostanie naszych wychowanków w miejscach zamieszkania i uczestniczenie zdalne w zajęciach szkolnych. Pamiętajmy, że tylko izolując się i przebywając w jak najmniejszym gronie, jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczeństwo sobie i bliskim, zadbać o swoje zdrowie i przetrwać ten trudny czas.

Wychowankowie, którzy kontynuują zdalne nauczanie poza bursą nie wnoszą opłat.

Jednocześnie informujemy, że na terenie Bursy nadal będą obowiązywały procedury bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID - 19.

Prosimy rodziców o przekazanie informacji na adres e-mail bursa.belchatow@wp.pl, lub telefonicznie czy dziecko będzie korzystało z zakwaterowania w Bursie w okresienzaliczenia Powiatu Bełchatowskiego do strefy czerwonej, a także podanie planowanego okresu pobytu ich dziecka.

Prosimy również Państwa o dalsze śledzenie na bieżąco komunikatów pojawiających się na naszej stronie oraz Facebooku.