Główne wejście do budynku bursyGłówne wejście do budynku bursyGłówne wejście do budynku bursyGłówne wejście do budynku bursyWnętrze BursyBudynek Bursy
-A A +A

Logo BIP

Aktualności

DZIEŃ CHŁOPAKA

„Chłopak to stworzenie takie, co to bywa różnorakie!

Są weseli i szaleni, nie brakuje wśród nich leni.

Czasem bardzo są poważni, często silni i odważni.

Wciąż nastroje swe zmieniają, plany różne obmyślają.

Ale mimo wszystkich wad, nudny bez nich byłby świat.

Ognisko integracyjne

We wtorek 19-go września mieliśmy okazję uczestniczyć w naprawdę fajnym przedsięwzięciu. Było ognisko, drzewka i inne tego typu elementy przyrody. Standardowo trzeba było przegryźć coś smacznego, bo przecież ognisko bez kiełbasek to ognisko nieudane J. Słuchaliśmy także fajnej muzyki, którą zafundował nam nasz kolega Mateusz przygrywając na swojej gitarze. Wszystko działo się rzecz jasna w super gronie naszych kolegów, koleżanek i wychowawców. Atmosfera była naprawdę fajna, wszyscy mieliśmy ogromna frajdę, a wspomnienia z pewnością zostaną z nami na dłużej.

Kwaterowanie

Drodzy Wychowankowie, Rodzice i Opiekunowie
Zapraszamy do Bursy w dniu 31.08.2021 w wyznaczonych godzinach (wysłanych w wiadomości sms).

Rekrutacja 2021/2022

Informujemy, że 17 maja 2021 r. rozpoczyna się rekrutacja do Bursy Szkolnej w Bełchatowie na rok szkolny 2021/2022. W zakładce do pobrania znajdują się dokumenty dotyczące przyjęcia wychowanków. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem, wybranie właściwego formularza i złożenie dokumentacji w wyznaczonym terminie.

Życzenia Wielkanocne

Drodzy Wychowankowie,

Składamy Wam i Waszym rodzicom najserdeczniejsze życzenia Wielkanocne. Zdrowia, miłości, spełnienia marzeń. Niech czas Świąt napełni Was wzajemną życzliwością i spokojem.

UWAGA - zmiana konta

Bursa Szkolna w Bełchatowie informuje, że od dnia 01 kwietnia 2021 r. wszelkie opłaty należy wpłacać na konto:
Santander Bank Polska S.A.
42 1090 2705 0000 0001 4766 5202